8 Mayıs 2016 Pazar

#ANNECİM #ANNELERGÜNÜN KUTLUOLSUNBugün ANNELER GÜNÜ, ben tam beş yıldır, ANNELER GÜNÜNÜ buruk ve üzgün bir şekilde geçiriyorum, hatta ANNELER GÜNÜ olan bugünden başlamıyor benim üzüntüm, ANNELER GÜNÜ gelmeden bir,iki hafta önce başlayan televizyondaki, ANNELER GÜNÜ hediyesi reklamları başladığı an ve o reklamlara denk geldikçe, kalbimdeki acıyı size anlatamam, aslında o reklamlar kaldırılmalı, tek benim için değil, sırf birileri para kazanacak diye, ANNESİ olmayan tüm çocukların duyguları, canları, para uğruna acıtılıyor diye düşünüyorum.
Bugün ANNELER GÜNÜ, Bugün televizyon ve sosyal medyadan uzak duracağım, çünkü herkes ANNESİYLE olan resimlerini, videolarını, aldıkları hediyeleri paylaşacak. Haberler ANNELER GÜNÜ haberleri yapacak, bu resimleri, haberleri gördükçe, duydukça, hissettiğim duygularımı anlatmam imkansız, tabi ki, sizin adınıza çok güzel, Allah sizleri ANNENİZDEN ayırmasın ama bugün beni mazur görün….
Bugün ANNELER GÜNÜ ve ben ANNEMİN yanına gideceğim ve diyeceğim ki, ANNE bak oğlun geldi, sana çiçekler getirdim, renk, renk, onlarla süsleyeceğim, ANNE seni çok özledim, ANNE biliyor musun? Bugün ANNELER GÜNÜ ve canım ANNECİM seni çok seviyorum, ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN. Herkes sadece ANNESİNE, ANNELER GÜNÜN kutlu olsun deyip cümlesini bitirirken ben cümlemin sonuna ANNECİM MEKANIN CENNET OLSUN diyeceğim…
Keşke ANNECİM sana sarılabilseydim. Bugün ANNELER GÜNÜ herkes ANNESİNİN elini öpüp, ANNESİNE sarılırken, Ben ise bir avuç toprağa sarılıyorum ve mezar taşını öpüyorum, Keşke dediğim bir konu daha var, keşke vücudumun bir parçası olmasaydıda ANNECİM sen yanımda olsaydın.
Canım ANNEM benim, ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN. Keşke gelsende, sana sarılıp, ANNELER GÜNÜNÜ kutlayabilsem ama ben yanına geldiğimde, sana söz, kutlayamadığımız ne kadar gün varsa senin olduğun yerde hepsini teker, teker kutlayacağız, ANNECİM MEKANIN CENNET OLSUN, ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN…

Hiç yorum yok: